Doğum Hikayesi & Doğum Klibi Ankara

Hamile çekimleri yapıldıktan sonra aileler yaklaşan doğumun heyecanını yaşar. Kadın doğum uzmanı tarafından verilen günde aileler gerekli eşyaları hazırlayarak hastaneye gider. Doğum tipine göre bir zaman belirlenir ve doğum anı beklenir. Geçmiş yıllarda doğum çekimi yapmak herkese ütopik gelse de artık bu çekimler trend haline geldi. Annenin hastane odasından ameliyathaneye gidişi, bebeğin doğumu ve annesinin odasına kadar olan serüven artık görüntülenebiliyor. Ben de bu anı sizler için ölümsüzleştiriyor, en özel anların ömür boyu unutulmaz olmasını sizin için sağlayabiliyorum.

Doğum Klibi İle Zamanı Durdurun

Evet, doğum klibi, zamanı durdurmak ve zamanı ölümsüz kılmaktır. Hiçbirimizin böyle bir anısı olmasa da bebeğinize böyle güzel bir anı hediye etmek istemez misiniz? İzledikçe zamana yolculuk yapacak ve bu güzel anları izlerken gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. Aslında sadece bebeğinize değil, kendinize de en muazzam hediyeyi vermiş olacaksınız.

Anne ve baba olurken yaşadığınız o heyecanı, bu güzel duyguları an be an yaşamak için klip çekimleri bulunmaz bir fırsattır. Fotoğraflar anı dondururken, mekan ve duygular hakkında bilgi verirken, yapılacak olan klipte sesinizin ve görüntünüzün, hatta bebeğinizin ilk ağlama sesinin olması muhteşem bir duygu olacaktır. Bu duygunun yaşatılabilmesi için aldığım özel eğitimi ve edindiğim deneyimleri anne ve babalara sunmaktan gurur duyuyorum.

Detaylı bilgi için tıklayın.