Ankara Bebek Fotoğrafçısı

Bebek fotoğrafçılığı benim için oldukça keyifli, severek ve her defasında aynı heyecanla yapmış olduğum benim için çok değerli bir iştir. Her bebekte aynı heyecanı yaşamak, ailelere o anların birbirinden güzel anılarını bırakmak oldukça keyifli olmakla birlikte bebeklerle daima bir arada olmak insana farklı ve çok güzel bir enerji veriyor gerçekten. Bu nedenle mesleğimi severek ve heyecanla yapıyorum.

Bebeğinize sunacağınız bu güzel hediyeyi sizler ile ortaklaşa hazırlamanın keyfini yaşıyorum. Bu husus da ortaya birbirinden güzel karelerin çıkmasına sebebiyet veriyor. En özel anların fotoğraflayarak aileye bir albüm halinde sunuyorum. Profesyonelce sunduğum hizmeti kusursuz bir şekilde tamamlamak için gerekli olan tüm donanımlarım da bulunuyor.

Yaş ve Arayaş Çekimleri

Bebeğiniz artık büyüyor. Hamilelikten doğuma kadar olan serüvende size en muazzam duyguları tattıran evladınız, yaşına giriyor. Geçmişse evlerde aile içinde kutlanan doğum günlerinin yerini artık yaş çekimleri aldı. Çocuklarına unutamayacağı anılar biriktirmek isteyen aileler ise bu trende ayak uyduruyor.

Yaş Çekimleri İle Çocuğunuza Unutulmaz Anılar Bırakın

Doğum günü herkes için önemlidir. O gün yaklaştıkça insanın içi kıpır kıpır olur, geri sayım yapar. Zaman su gibi akıp giderken, o günleri yad etmek için ise fotoğraflara bakılır. Özellikle 90 kuşağının Amerikan kesim saçları ile sandalyenin üzerine çıkmış ve masada duran pastadaki mumları üflerken fotoğrafları vardır. Tabi anneler pastanın yanına muhakkak poğaça, kısır falan da yapmıştır.

Ancak aileler artık doğum günü partilerini farklı mekanlarda kutlamak istiyor. Aile büyüklerinin, arkadaş gruplarının da davet edildiği doğum günü partileri daha renkli oluyor. Bu partilerin olmazsa olmazı ise konsept. Belirlenen konsept dahilinde doğum günü partisi icra edilirken, profesyonel fotoğrafçılar tarafından da bu an görüntüleniyor. Yapılan albümler ile çocuğa ileride hatırlayabileceği güzel bir anı bırakılmış oluyor. Bu en özel anlarla ilgili annelere fotoğraf desteği sunarken yaş çekimlerinde kusursuz çekimler yapıyor, çocuklara ileride hatırlayacak hoş anılar bırakmaya gayret ediyorum.

Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.