Doğum ve bebek fotoğrafçılığı diğer fotoğrafçılık türlerinden ayrıdır. Çünkü bir kadın için en önemli an fotoğraflanır. Bu nedenle fotoğrafçının gerçek anlamda uzman olması gereklidir. Aksi takdirde küçücük bir hata, doğum anının sonsuza fotoğraflanmasına neden olabilir. Bu nedenle doğum fotoğrafçısı olarak özel olarak eğitim alıp hatasız bir hizmet sunmak için yoğun bir çaba gösteriyorum.

Hamilelik döneminden başlayarak sürecin tamamının fotoğraflanması da önemli bir ayrıntıdır. Sonrasında ise yapılacak yeni doğan çekimleri, en özel anın ölümsüzleştirilmesi çabasıdır. Annenin bebeği ile ilk göz göze geliş anı, bebeğini kucağına alan annenin ilk şefkatli bakışı, oluşturulan ilk aile albümü ile yıllarca görülebilecek hale getirilmesi, doğum fotoğrafçılığını daha bir özel kılar.

Hizmet Kusursuz Olmalı

Doğum fotoğrafçısı olarak sunduğum hizmetin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi gerektiğinin bilincindeyim. Doğum öncesinde ve anında hastane ve hekimlerle iletişime geçilmesi ve gerekli izinlerin alınması, doğumhane olarak adlandırılan ortamın sağlık koşullarına uygun olunması, annenin gerilmesine imkan vermeden çekimlerin tamamlanması, mesleğimin en önemli konularının arasında geliyor. Bu nedenle doğum anının fotoğraflanması, gerekse yaş çekimleri için bu konuda deneyimli ve eğitimli fotoğrafçılarla işbirliğine gidilmesi gerektiğini öneriyorum. Doğum ve bebek fotoğrafçılığı konusunda doğru kişiden destek alınması durumunda sonucun kusursuz ve mükemmel olmamasının imkansız olduğunu da vurguluyorum.

Emel Dinç Ankara Doğum Fotoğrafçılığı hizmetleri vermekteyim. Doğum fotoğrafçılığı, doğum hikayesi ve doğum klibi hizmetleri için benimle iletişime geçiniz.

Detaylı bilgi edinmek için lütfen tıklayın.