Yeni doğan bebekler ilk iki hafta anne karnındaymış gibi davranırlar. Bu davranışları onlarla daha iyi anlaşmamıza, daha güzel fotoğraflar elde etmemize yardımcı olur. Peki ama nasıl? Bebekler 5-12 günlük süreç arasında henüz dünyayı tanımazlar. Gaz sancıları olmayan bebek ağlamaz ve poz vermek daha keyifli bir hal alır. Profesyonel bir fotoğrafçı olarak yapmış olduğum çekimlerde aile ve bebek mahremiyetine özen gösteriyorum. Bazı karelerde yalnızca bebek değil, aileler de bulunabiliyor.

Yeni Doğan Çekimleri İçin Profesyonel Bir Fotoğrafçı İle Çalışın

Zamana karar verildi. Peki ama fotoğrafları kim çekecek? Elbette yeni doğan bir bebeği herkes görüntüleyebilir. Ancak bebeklerin fizyolojisini bilmeyen biri, nasıl görüntü alacağını bilmez. Bu konuda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olacak. Bu noktada gerekli eğitimleri almış, bebeği nasıl tutacağını bilen, onun herhangi birine zarar vermeyecek, naif dokunuşlar ile poz değişikliği yapabilecek güvenilir ellere ihtiyaç vardır.

Ailelerin bu noktada huzursuz olması çok olağandır. Minik yavrularını güvenilir olmayan ellere teslim ederken tedirgin davranabilirler. Ayrıca annelik ve babalık duygularından dolayı bebeklerini farklı bir kimseye emanet etmek istemeyebilirler. Bu konuda profesyonel bir destek sunuyorum ve bu korkularınızdan kurtulmanıza yardımcı olmaya çalışıyorum. Bu sayede bebeğinize mükemmel bir hediye verebilmenizi sağlıyorum.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.